:: NABÍDKA ::

Nabízíme montáž oplocení na klíč.
Vrtání děr pro plotové sloupky, betonování sloupků, natažení pletiva a ostnatého drátu. Pro vrtání děr pro sloupky a vzpěry používáme vrtací zařízení na minibagru u malých staveb ruční motorový vrták. Montujeme samozřejmě i branky a brány a to včetně posuvných a automatických. Posuvné brány vyrábíme na zakázku ve vlastní zámečnické dílně.
V rámci zámečnické výroby si u nás můžete objednat jakékoliv běžné zámečnické výrobky jako jsou vrata, brány, schodiště a zábradlí.

Návrhy a cenové kalkulace ZDARMA

Kompletní montáž na klíč
Ploty poplastované a pozinkované

Provádíme:
Klasické pletiva- Slouží k oplocení zahrad Vašich domů či jiným standardním účelům. Vzhledem k nízké ceně se toto pletivo také používá jako provizorní oplocení staveb. Vzhledem k poměru cen drátu a plastu je poplastované PVC pletivo levnější, než pletivo pozinkované. Standardně se čtyřhranné pletivo vyrábí ve výškách od 1 do 2m s velikostí ok 50x50 a 60x60mm.

Profesionální ploty-Systém tohoto druhu oplocení využívá špičkový technologický postup v oblasti spojování oceli tvarováním za studena, při kterém nedochází k oslabení termických parametrů oceli, a tím zabraňuje vytvoření potencionálních míst koroze. Veškeré systémové prvky jsou 100 % antikorozně zabezpečeny dvěmi vysoce kvalitními způsoby ochrany oceli. Žárové zinkování a kvalitní práškové barvy (komaxit), jsou garancí dlouhé životnosti oplocení, bez nároků na další údržbu.

::: copyright©2010Dudy :::